Вітаємо в Interest!

Тут ти можеш переглянути кращі пропозиції від бізенсу, який залучає інвестиції, та просто тут за декілька хвилин укласти угоду та стати інвестором проекту в який віриш. 

Все просто - гортаєш вправо та знайомишся з відеопрезентаціями від засновників.

Натискаєш на проект, що подобається та ознайомлюєшся з інформацією про нього, інвестиційними пропозиціями та їх умовами, відповідями на поширені питання, документами, підрахунками, останніми новинами і коментарями інших учасників.

І якщо в тебе залишились питання - зв'язуєшся з керівниками проекту через зручний месенджер в додатку та отримуєш відповіді.

Готовий інвестувати? Обирай серед інвестиційних пропозицій саме ту, яка тебе зацікавила. Ознайомлюйся з умовами та договором. 

Не забудь верифікувати свої дані, вони необхідні для укладання угоди.

Оплата будь-яким зручним способом та миттєве зарахування коштів на баланс.

Ти управлятимеш усіма діями, які передбачені догвором просто в додатку.

Нарахування та виплата дивідендів, повне або часткове повернення інвестицій, продаж третім особам, все просто та без паперу, в декілька дотиків до смартфону.

Але це не все …. Трохи про майбутнє.

Зовсім скоро значно більше можливостей.

З`явиться можливість дивитися профайли тих, хто вже інвестував в обрані тобою проекти. Водночас ми не забуваємо про приватність. Режим інкогніто завжди доступний.

Також з`явиться можливість оплати прямо з карти та робити регулярні автоматичні платежі. Вишенька на торті - можливість інвестувати крипто активи в реальний бізнес. Юристи вже працють, щоб це було максимально безпечно та просто.

Компанії зможуть надати привілеї для своїх інвесторів, знижки на товари та послуги, закриті заходи та подарунки для тих хто обрав їх проект.

Отже, обирай проект в який віриш та будь в справі разом з Interest!

P.S. Якщо в тебе є проект який хочеш представити, заходь сюди та залишай заявку.